Сделай сам, реши свою проблему - через официальное обращение (заявление) к каневским чиновникам, деп

Тема в разделе "Открытый диалог с чиновниками и депутатами", создана пользователем P.S., 5 фев 2011.

?

Есть ли у вас опыт написания подобного, письменного, официального обращения к чиновнику, депутату

 1. Да, есть. И он - положительный.

  2 голосов
  15,4%
 2. Да, есть. И он - отрицательный.

  2 голосов
  15,4%
 3. Нет, опыта нет, но информация полезная и, возможно, напишу официальное обращение по своему вопросу.

  9 голосов
  69,2%
 1. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.252
  Симпатии:
  155
  Мой город:
  Бобрица
  Звернення складено з дотриманням вимог законодавства та направлено 04.08.2017 на офіційні електроні поштові скриньки :

  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.
  Депутату міської ради Коржову В.Л.korzhov.v@i.ua

  Копія:
  Журналістам "5 каналу" - через сайт "5 каналу",
  Журналістам "Громадського телебачення" info@hromadske.tv, ceo@hromadske.tv
  Головному редактору регіонального щотижневика "Віка" v56r@i.ua

  від позапартійного мешканця міста **************************.
  вул.**************, м.Канів (kaniv************@gmail.com)

  №1 від 04.08.2017
  Що до методів керування міським головою Канева Ренькас І.О. та ознаки реальних загроз для життя мешканців, для інвестиційної привабливості міста та для його розвитку в цілому.

  Звернення.

  Шановні депутати Канівської міської ради Гамалій Ю.А., Коржов В.Л., шановні журналісти.
  Коли до влади у місті приходять люди, які керують містом через призму збереження та укріплення своєї влади, то наслідки цього катастрофічні для громади в цілому та становлять певні загрози для кожного окремого мешканця .

  Закон України "Про місцеве самоврядування" покладає на міського голову Канева Ренькас І.О. повноваження за яке він несе персональну відповідальність (ст.42 п.5 ) щодо призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад(ст.42 п.4 п.п. 10).

  У червні цього року Служба безпеки України затримала затримала на хабарі начальника КП "Місто" Канів - Шайдарова.
  Згідно з офіційним повідомленням прес-служби СБУ (цитую) - "чиновник вимагав у підрядників п'ятнадцять тисяч гривень за підписання актів виконаних робіт з надання автодорожніх послуг. Зловмисник затягував видачу документації, незважаючи на якісне та повне виконання завдань підприємцями. Посадовець за окрему плату обіцяв сприяти надалі саме цій будівельній компанії у виконанні робіт у місті."
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/vibori-u-ka...o-ukrajinu-silnishoju.4198/page-24#post-34926

  Корупція у місті Канів та відсутність будь-яких ознак, що місцева влада на чолі з Ренькасом І.О. - зацікавлена в розробці дієвих засобів та відповідного їх фінансування по питанням щодо запобігання та усунення умов створення для місцевої корупції та свавілля місцевих чиновників - перекреслює усі зусилля щодо інвестиційної привабливості міста Канів , становить реальну загрозу для розвитку нашого міста.

  Учора, 03.08.2017 р., під час стрибків у річку з причалу КП "Авто-ріка" Канів - загинула дитина.

  Керівник комунального підприємства "Туристично-інформаційний центр" Канів Яків Прогнімак, на власній сторінці у Фейсбук прокоментував цю трагедію - як наслідок того , що комплекс Авто-ріка був (цитую) "покинутий напризволяще керівництвом цього комунального підприємства (КП "Авто-ріка") та канівською владою".

  [​IMG]

  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/foto-kanev-...epr-chetvertaja-chast.2848/page-28#post-35231

  Шановні депутати та журналісти, 04.03.2017 р. я офіційно звертався до міського голови Канева щодо аварійного стану танцювального майданчика "Шайба" - який становить реальні загрози для мешканців нашого міста та персонально доводив до нього існування та зміст ст.367 Кримінального Кодексу України (Службова недбалість) . Зокрема у зверненні йшлося, що (цитую) "відсутність огорожі - вільний доступ на територію аварійного об'єкта , висота майданчика складає близько 6-ти метрів - огороджувальні конструкції відсутні, невідомий стан залізобетонних конструкцій."
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-31#post-34171

  31.03.2017 я отримав відповідь - за підписом міського голови Канів Ренькас І.О.
  Пропоную ознайомитися зі змістом.
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-31#post-34337

  [​IMG]

  Довожу до вашого відома шановні депутати та журналісти, що станом на сьогодні - ніхто нічого не зробив по аварійному об'єкту "Шайба".
  Відсутність огорожі, висота близько 6-и метрів, постійна присутність підлітків - це лише справа часу - коли хтось там зламає собі шию.
  Додаю до цього звернення - фото "Шайби" , які були зроблені особисто мною - сьогодні, 04.08.2017р.
  http://kaniv.info/theme/foto-kanev-...epr-chetvertaja-chast.2848/page-28#post-35237

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  02.08..2016 р. я офіційно звертався до міського голови Канева щодо стану набережної - закрома відсутність огорожі на містку висота якого складає близько 4-х метрів - через сухий потік.
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-26#post-32397

  Згодом, я отримав відповідь за підписом міського голови Ренькас І.О.
  У цій відповіді відсутні будь-які натяки на конструктивне вирішення питання, про яке йшлося у моєму зверненні.
  Чому присвятив міський голова свій час у своїй відповіді ? - декларуванні того, що я його (цитую) "дістав" та не піклуюся про моральну сторону своїх начебто звинувачень.
  Пропоную ознайомитися
  http://kaniv.info/data/photos/l/4/4023-1472799967-8257af7a2885f9ae8206c0d0bcaac538.jpg

  [​IMG]

  Докладніше, фото , відео - по цьому питанню:
  http://kaniv.info/theme/foto-kanev-...epr-chetvertaja-chast.2848/page-21#post-33433

  Згодом, я був вимушений звернутися до депутата міської ради Зубко В.І. - звернення №1 від 07.12.2016 "Канів. Набережна,Центр зайнятості - незадовільний стан мостів. Доводимо до депутата міської ради, члена фракції Радикальної Партії Олега Ляшка Зубко В. І. існування ст.367 Кримінального Кодексу України (Службова недбалість).
  У цьому зверненні я довів до депутата інформацію щодо аварійного стану містків через сухий потік на набережній та біля місцевого Центру зайнятості.
  Станом на сьогодні, 04.08.2017 р. - я не отримав відповіді від депутата міської ради - що є ознакою порушення Конституції та Закону України "Про звернення громадян".
  Докладніше:
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-28#post-33434

  Довожу до вашого відома шановні депутати та журналісти, що станом на сьогодні, 04.08.2017р. - ніхто нічого не зробив по аварійному об'єкту - містоку через сухий потік на набережній.

  Відсутність огорожі, висота близько 4-ох метрів, постійна присутність великої кількості людей, у тому числі у нічний час - це лише справа часу - коли хтось там зламає собі шию.

  Додаю до цього звернення - фото аварійного містка , які були зроблені особисто мною - сьогодні, 04.08.2017р.
  http://kaniv.info/theme/foto-kanev-...epr-chetvertaja-chast.2848/page-28#post-35236

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Те, що, якщо хтось постраждає на цих аварійних об'єктах - містку через сухий потік на набережній або на танцювальному майданчику "Шайба" , то я прикладу максимально зусиль. щоб міський голова Канева Ренькас І.О. поніс за це кримінальну відповідальність - у цьому можете не сумніватися, шановні депутати.

  Але, може так статися - як це сталося учора на причалі КП "Авто-ріка" - цим загублене або скалічене життя не повернеш.

  Нещодавно я отримав листа за підписом в.о. міського голови Святелик.
  У цьому листі місцевий чиновник, як я зрозумів, робить оціночні судження щодо мене, та чи то погрожує, чи то залякує, чи то натякає, - що нацькує на мене підлеглих міського голови Канева , та викорустовуючи бюджетні гроші та юридичний відділ міської ради, - вони мене по судах затягають.
  Пропоную ознайомитися зі змістом цього листа.
  http://kaniv.info/data/photos/l/4/4104-1487830079-a317cf36548111f015192416b757da4a.jpg

  [​IMG]

  Шановні депутати міської ради Гамалій Ю.А. та Коржов В.Л., пропоную розглянути це звернення з депутатами ваших партійних осередків, та питання, підняті у цьому зверненні, - внести до порядку денного найближчої сесії міської ради.

  Пропоную, під час сесії міської ради звернутися до міського голови Канів Ренькас І.О. та запропонувати йому або піти з займаної посади , або кардинально змінити засоби керування містом: перейти від маніпуляцій щодо укріплення своєї влади - до вирішення усіх без винятку питань щодо витрачання бюджетних грошей - з громадою - шляхом проведення відповідних прозорих конкурсів, розпочати роботу щодо розробки дієвих заходів та відповідного їх фінансування - по упередженню створення умов щодо місцевої корупції та свавілля місцевих чиновників - у тому числі шляхом внесення відповідних змін у стратегічний план розвитку міста Канів.

  Також, пропоную, маючи законні права депутата міської ради щодо публікацій у друкованих виданнях - довести до мешканців міста Канів, через друковані засоби інформації, у тому числі на підставі матеріалів цього звернення - ваше особисто бачення щодо перспектив міста Канів під керівництвом Ренькас І.О. та людей, якими він себе оточив.

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” ,прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.

  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів kaniv.info.
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-33#post-35235

  З повагою, 04.08.2017 , позапартійний мешканець міста Канів, підприємець *************************


  ****​
  Последнее редактирование: 4 авг 2017
 2. P.S.

  P.S.

  Регистрация:
  28 апр 2008
  Публикации:
  11.252
  Симпатии:
  155
  Мой город:
  Бобрица
  Звернення складено з дотриманням вимог законодавства та направлено 09.08.2017 на офіційні електроні поштові скриньки :

  Голові міста Канів Ренькас І.О. mvkkaniv@ukr.net
  Депутату міської ради, голові бюджетної комісії Коржову В.Л. korzhov.v@i.ua
  Депутату міської ради, голові Канівської фракції політичної партії ВО "Cвобода" Гамалій Ю.А. (hamaliy@ukr.net) sekretariat.ck.svoboda@gmail.com.

  Копія:
  Головному редактору регіонального щотижневика "Віка" v56r@i.ua
  Журналістам "5 каналу" - через сайт "5 каналу",
  Журналістам "Громадського телебачення" info@hromadske.tv, ceo@hromadske.tv
  Лідеру Партії "Громадська позиція" Гриценко Анатолію Степановичу. office@grytsenko.com.ua


  від позапартійного мешканця міста **************************.
  вул.**************, м.Канів (kaniv************@gmail.com)

  №1 від 09.08.2017
  Канів. Щодо любові на 100 тис.грн.

  Звернення.

  Шановний голова м.Канів, Ренькас І.О., 15 травня 2017 року, на так званому офіційному сайті Канівської міської ради, на облаштування якого ви витратили без будь-якого конкурсу у минулому році 16 тис.грн. - було розміщено офіційне повідомлення під назвою "«I love Kaniv»: у місті може з’явитися новий арт-об’єкт".
  Пропоную ознайомитися з цим повідомленням:
  http://kaniv-rada.gov.ua/news.php?p=575
  http://kaniv.info/data/photos/l/4/4185-1502259804-11a8e3175490de7d71ebd02d5d98ebb1.jpg


  Зокрема там йшлося : (цитую) "Загальний кошторис проекту складає близько 100 тис.грн. Фінансування відбуватиметься за рахунок спонсорів та міського бюджету."


  [​IMG]


  Я - підприємець, досить довгий час займаюсь у сфері виробництва.
  От же, швиденько підрахувати собівартість металевої конструкції, встановлення якої анонсовано було на так званому сайті Канівської міської ради, на облаштування якого ви витратили без будь-якого конкурсу у минулому році 16 тис.грн. - мені не склало великої проблеми.
  Розрахунки я публічно навів на публічному регіональному сайті http://kanos.com.ua, в темі "У Каневі планують оголосити конкурс на проект архітектурної форми «I love Kaniv» ", та вийшов на циферку щодо виготовлення металевих літер КАНІВ - у 36 тис. грн. - з урахуванням того, що виконавець отримає з цієї суми чистий прибуток у розмірі 15 тис.грн.
  Докладніше:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_166221
  http://kaniv.info/data/photos/l/4/4186-1502262868-8e07f59e7daf6e2984d16f5eadaab690.jpg


  [​IMG]


  Декілька днів тому, Степанецька громада встановила стелу «Я люблю Степанецьке».
  Журналісти регіонального інтернет-видання http://kanos.com.ua, у статті "У селищі, що на Канівщині, встановили стелу«Я люблю Степанецьке» " повідомили, що (цитую) "як повідомив журналістам «Kanos» Микола Бабич вартість реалізації задуму складала близько 30 тис.грн."

  Звертаю увагу, що слово "Степанецьке" містить куди більше літер ніж слово "Канів".
  Якщо бути точним , то літер там у 2,2 рази більше.
  Але чиновниками Степанецької громади це не завадило вклалися у 30 тис. грн.

  Докладніше:
  http://kanos.com.ua/NewsOpen/id_news_186327
  http://kaniv.info/data/photos/l/4/4184-1502259771-35773d1cf25ae3411cbbdb19aef54cf1.jpg

  [​IMG]

  Шановний голова міста Канів, лише у цьому місяці , я , як підприємець, лише за себе - сплачу 3884 грн. податків - які усі без винятку підуть до місцевого бюджета Канева - тобто у тому числі на утримання чиновників Канівської міської ради, - на ваше утримання , шановний міський голова Ренькас І.О.

  От же, коли я бачу на так званому офіційному сайті Канівської міської ради у офіційному повідомленні розрахунки щодо прогнозів витрат у тому числі з бюджета міста 100 тис.грн. - у мене виникає питання щодо компетентності та професійності місцевих чиновників, яких ми утримуємо за свій рахунок, а також питання ознак щодо тотальної корупції, питання щодо ознак свавілля місцевих чиновників у місті Канів, які не дають розвиватися нашому місту.

  Шановний голова міста Канів Ренькас І.О., прошу, у відповідності до Закону України " Про доступ до публічної інформації" надати прізвище працівника Канівської міської ради, який причетний та несе відповідальність щодо появи на сайті http://kaniv-rada.gov.ua, 15 травня 2017 року офіційного повідомлення "«I love Kaniv»: у місті може з’явитися новий арт-об’єкт" - в якому, зокрема, є ознаки ввода в оману громада міста Канів щодо кошторису проекту у сумі 100 тис. грн.

  Прошу навести розрахунки - на підставі яких подавалася ця офіційна інформація що до перспективи витрачання бюджетних грошей.


  Пропоную провести з цього приводу службове розслідування - з публікацією його результатів на сайті міської ради.
  Зокрема, прошу приділити увагу , якщо з'ясується, що цей кошторис не відповідає розрахункам, - питанню прихованих мотивів ввода в оману членів громади міста Канів - чи не має там корупційної складової ?!

  Шановний голова міста Канів Ренькас І.О., прошу, у відповідності до Закону України " Про доступ до публічної інформації" надати публічну інформацію - ви , як розпорядник бюджетних коштів, вже робили будь-які перерахування бюджетних грошей - по арт-об’єкту «I love Kaniv» ?


  Шановні депутати Гамалій Ю.А. та Коржов В.Л., давно вже потрібно депутатам міської ради зобов'язати міського голову відповідним рішенням депутатів міської ради - з метою економії бюджетних коштів, запобіганню невиправданих витрат, свавіллю та маніпуляціям місцевими чиновниками , розвитку конкурентного середовища серед підприємців у місті Канів, - витрачати бюджетні гроші по платежах, які складають більше ніж 5 тис.грн - лише на конкурсній основі.

  Пропоную розглянути можливість прийняття подібного рішення та розробку простих механізмів прозорих конкурсів - у тому числі на підставі цього звернення.

  Пропоную довести цю інформацію до громади міста Канів - шляхом публікації у місцевій пресі.

  У відповідності до ст.10 Закону України “Про звернення громадян” ,прошу не розголошувати моє прізвище, місце проживання, електрону адресу.
  Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу,або на мою електронну поштову скриньку, виконавши вимоги ст.40 Конституції України та ст.19, ст.20 Закону України “Про звернення громадян” .

  Текст цього звернення розміщено на публічному сайті м.Канів kaniv.info.
  http://kaniv.info/theme/sdelaj-sam-...vskim-chinovnikam-dep.1505/page-33#post-35319

  З повагою, 09.08.2017 , позапартійний мешканець міста Канів, підприємець ****************

  ***
  Последнее редактирование: 9 авг 2017
  Starpom нравится это.
Загрузка...
Возможно имеются похожие темы
 1. P.S.
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  3.329
 2. Napalm
  Ответов:
  1
  Просмотров:
  2.138
 3. P.S.
  Ответов:
  15
  Просмотров:
  9.995
 4. Tina
  Ответов:
  270
  Просмотров:
  98.278
 5. Ирин@
  Ответов:
  0
  Просмотров:
  176
 6. Настя
  Ответов:
  2
  Просмотров:
  384